NieuwsNieuwsNieuws

Alice DJ en Totally Spice naar Meerpaaldagen 2026 in Dronten

28 mei 2026

De line-up van de Meerpaaldagen 2026 krijgt verder vorm. Op vrijdagavond 14 augustus staan zowel Alice DJ als Totally Spice op het podium op het Meerpaalplein in Dronten. Met deze nieuwe namen kiest de organisatie voor een avond vol bekende 90’s-hits, danceklassiekers en popmuziek.

Alice DJ, bekend van wereldhits als Better Off Alone, brengt tijdens de Meerpaaldagen een liveshow met bekende dancehits uit de jaren ’90 en 2000. De act is nog altijd populair bij een breed publiek en staat garant voor een avond vol herkenbare muziek en energieke optredens.

Ook Totally Spice komt naar Dronten. De tribute-act brengt een live-show rond de muziek van de Spice Girls en neemt bezoekers mee terug naar de hoogtijdagen van de jaren ’90. Met bekende nummers als Wannabe, Stop en Spice Up Your Life belooft het een feestelijke vrijdagavond te worden op het Meerpaalplein.

De Meerpaaldagen vinden plaats op 13, 14 en 15 augustus 2026 en zijn gratis toegankelijk. Naast liveoptredens zijn er gedurende het evenement onder meer braderieactiviteiten, kinderentertainment en programmaonderdelen voor jong en oud. Eerder werd al bekend dat Mooi Wark op donderdagavond optreedt tijdens de Meerpaaldagen in Dronten.